4-izb byt s terasou tesne pred kolaudáciou v rezidencii BLUMENTAL

497.000,- €

Zobraziť fotogalériu (7 fotografií)

Výnimočná ponuka - BLUMENTAL tesne pred kolaudáciou. 4 izbový apartmánový byt (115,07m2) s rozľahlou terasou (50,92m2) so spevnenou plochou pre vírivku a ideálnou dispozíciou vrátane modernej architektonickej štúdie od ToøL interior architects. Ako jeden z mála bytov poskytuje bonus, kde terasa bytu hraničí s nepochôdzou zelenou strechou, ktorú nemusíte kupovať (ďalších cca 150m2), ale hraničí s ňou len terasa tohto bytu a ešte terasa susedného bytu. Táto vás oddeľuje aj od cesty, čo zaručuje že z bytu ani z terasy nie je výhľad na cestu, čo výrazne redukuje potenciálny ruch z cesty. Nachádza sa na 6. nadzemnom podlaží.
Byt sa predáva so zloženým štandardom na byte. Štandard sa neukladal/neinštaloval z dôvodu teoretickej potreby zmeny zo strany nového majiteľa. Byt si môže nový majiteľ dokončiť podľa pripravenej architektonickej štúdie (bez nutnosti dokupovať podlahu, obklad, dvere, zárubne, umývadlá atď zo štandardu), alebo si ho ešte podľa ľubovôle upraviť.
Dispozícia:
- Vstupný priestor so šatníkovými skriňami plus odkladacou walk-in skriňou
- Kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou a terasou.
- Pohodlný vstup na terasu ako z kuchyne tak z obývačky prepája denný život v interiéry s exteriérom
- Master bedroom s priestranným šatníkom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou
- Ďalšie dve izby (detské/hosťovské/pracovne) s ďalšou kúpelňou
- Samostné hosťovské wc prepojené s práčovňou
Byt je v najvyššom štandarde (materiálové prevedenie Premium), ktorý zahŕňa stropné chladenie, podlahové kúrenie ako aj vysokokvalitné hliníkové okná značky Schuco. Ponúka ideálne mestské byvanie s terasou, ktorá veľkosťou nahradí bývanie v rodinnom dome so záhradou. Ponuka, ktorá sa objaví v Bratislave I – starom meste málokedy.
K bytu prislúcha (cena bytu nezahŕňa):
- kobka(2,95 m2), ktorá sa nachádza na tom istom podlaží ako byt pri výťahoch (6 490€)
- dve parkovacie miesta priamo pri výťahoch (25 000€ každé parkovacie miesto). Parkovacie miesta sú pri sebe a majú vedľa seba priestor na otváranie dverí vytvorený prechodom pre chodcov a je možné požiadať o nabíjačku pre elektromobily.
Odhadovaná kolaudácia: Q3 2018
O Rezidencii BLUMENTAL:
Apartmánové byty, obchodné a kancelárske priestory, ale aj úplne nové námestie sú súčasťou rezidenčného projektu Blumental v rovnomennej časti bratislavského Starého Mesta. Nová výstavba rešpektuje pôvodnú zástavbu a línie ulíc Mýtna a Radlinského, prináša sofistikované architektonické riešenia a dizajnové materiály spĺňajúce najnáročnejšie požiadavky jej budúcich obyvateľov.
Rezidencia Blumental profituje zo svojej polohy v absolútnej blízkosti centra hlavného mesta. Jej obyvatelia majú na dosah kultúrne stánky, reštaurácie, medicínske služby, športoviská, vzdelávacie inštitúcie od jaslí až po univerzity. V prvej fáze výstavby pribudne v komplexe aj obchodné centrum a služby.

Cena za byt je 497.000,- EUR + provízia RK, ktorá zahŕňa aj kompletný právny servis

Podrobné informácie

6

4

165 m²

115 m²

osobné

aktívne

50.92 m²

áno

áno

áno

0903 456 048

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Staré Mesto
Bratislava - Staré Mesto
Radlinského
osobné
4-izbový byt - novostavba
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mapePre viac informácií kontaktujte

Bc. Daniela Lukáčová, BBA

Bc. Daniela Lukáčová, BBA

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0903 456 048
E-mail: lukacova@evingreal.sk

všetky realitné ponuky makléra

EVING real, s.r.o.
Kominárska 5
Bratislava
831 04


Telefón:
Mobil: 0904 108 795
E-mail: info@evingreal.sk
Web: www.evingreal.sk